Přeskočit na obsah

O nás

Kdo jsme?

Jsme nová bezpečnostní firma založená v září roku 2018 z důvodu poměrné deformace trhu s těmito službami. Naše rodná lokalita je Brno, kde jsme vznikli a kde máme početnou základnu pracovníků, kteří zajišťují nepřetržité služby pro klienty na objektech i v terénu.

Firem, které poskytují nekvalitní služby je čím dál tím víc a vzhledem k vysoké poptávce po kvalitních službách se náš zakladatel rozhodl uplatnit své mnoholeté zkušenosti, které nasbíral v bezpečnostní sféře po celé České republice, aby vznikla firma, která dokáže do puntíku splnit veškeré vize a představy svých klientů.

Zajímá Vás o nás více informací? Nebojte se nám napsat.

Naše motto zní: „ Spokojený zaměstnanec odvádí perfektní službu klientovi.

Co děláme?

Poskytujeme široké spektrum služeb v oboru ochrany majetku a života osob na základě dlouholetých zkušeností našich vedoucích zaměstnanců a dalších pracovníků.

S kým spolupracujeme?

Našimi dosud největšími obchodními partnery jsou Synerga, SuperMotard závody, DMG Mori, Silvermen Security a Pragma - personální agentura.

Logo SynergyJsme pojištěni?

Naše společnost je pojištěna na odpovědnost za vzniklou škodu do 10 000 000 Kč u společnosti Generali Česká pojišťovna.

Zaujali jsme Vás?

Chtěli by jste se o nás dozvědět více informací nebo se rovnou poptat po nezávazné objednávce služeb? Dejte nám o sobě vědět a nebojte se nám přes kontaktní formulář napsat!