Přeskočit na obsah

Náborová sekce

Volná místa

Naše služby se neustále dynamicky vyvíjejí a tedy nejpodstatnější roli hrají naši zaměstnanci. Celoročně nabízíme zajímavé pozice jak formou brigády, tak stálého úvazku.

Zejména v letní sezóně máme zájem o kvalitní spolupracovníky v sekci EVENT SECURITY do našich týmů. Mzda se v těchto pozicích pohybuje od 120/h čistého s výplatou dle dohody, většinou po vykonání práce.

Celoročně poté rozvíjíme i týmy jak brigádně, tak na stálo na našich objektech, které střežíme pro naše obchodní partnery. Zde se pohybuje mzda od 100kč/h čistého u brigádního úvazku a u HPP úvazku od 21 500kč čistého za měsíční fond hodin.

Samozřejmostí je široká škála benefitů pro naše stálé pracovníky. Nabízíme příspěvek na MHD, stravenky v hodnotě 100 za každou směnu odpracovanou na HPP úvazek. Přispíváme také na sportovní aktivity, nebo kurzy sebeobrany.

V našich týmech máme muže i ženy na různých pozicicíh, občas potřebujeme i jako výpomoc na recepcích, tedy i ženy mají možnost uspět. Podmínky jsou poté velmi individuální.

U všech pozic požadujeme vysokou loajalitu, flexibilitu a profesionalitu.
Máme velmi náročné podmínky na výkon služeb.

Potrpíme si na velmi nízkou fluktuaci našich pracovníků za zakázkách.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, můžete nás kontaktovat na email:

naborbulldog@seznam.cz

a my se Vašim žádostem budeme věnovat.
Prosíme o patřičné rozvedení Vaší osoby, životopisu a o jakou pozici máte zájem.

Náborové středisko Bulldog Security s.r.o.

Zaujali jsme Vás?

Chtěli by jste se o nás dozvědět více informací nebo se rovnou poptat po pracovní pozici? Dejte nám o sobě vědět a nebojte se nám přes kontaktní formulář napsat!